fbpx

ESTETYCZNE I SKUTECZNE DZIAŁANIA W MEDIACH

POSTAW NA SKUTECZNE PROMOWANIE SKLEPU INTERNETOWEGO ORAZ JEGO PRODUKTÓW W MEDIACH

Zwiększ swoją widoczność tam, gdzie Twoi klienci spędzają najwięcej czasu – w mediach społecznościowych! 
Jako freelancer, specjalizuję się w tworzeniu angażujących treści i skutecznych kampanii reklamowych skierowanych bezpośrednio do Twojej grupy docelowej.

Razem zbudujemy silną obecność Twojego sklepu online, przyciągając więcej zainteresowania i skutecznie skalując sprzedaż.

CHCESZ WYPROMOWAĆ SWOJĄ MARKĘ W SOCIAL MEDIACH?

1

Zajmuję się prowadzeniem kont firmowych w mediach społecznościowych, tworząc angażujące posty i atrakcyjne grafiki

2

Mam głowę pełną pomysłów na wideo,które potrafią przekuć w gotowy materiał filmowy

3

Pomagam zwiększyć Twoją sprzedaż poprzez skuteczne reklamy, które trafiają do odpowiednich użytkowników

Poznaj mnie bliżej

Z bogatym doświadczeniem pracy dla prestiżowych marek i tworzeniem skutecznych strategii marketingowych, specjalizuję się w kreowaniu treści, które tworzą silne emocjonalne więzi z klientami oraz projektowaniu kampanii reklamowych, które efektywnie przekładają się na zyski. 

Moja współpraca z topowymi agencjami i markami zaowocowała innowacyjnymi rozwiązaniami marketingowymi, które teraz mogą wzmocnić Twoją markę, sprawiając, że zostanie ona długo zapamiętana i rozpoznawalna na rynku.

WSPÓŁPRACUJĄC

ze mną

DLACZEGO WARTO

MI ZAUFAĆ?

Odkryj siłę mediów dla e-Commerce

Wykorzystaj moje doświadczenie i kreatywność, aby wyróżnić się w tłumie, zwiększyć sprzedaż i zbudować markę, którą klienci będą kochać.

Razem nie tylko podążymy za najnowszymi trendami graficznymi, ale także stworzymy treści, które przyciągną i zatrzymają Twoich odbiorców na dłużej.

Poznaj proces współpracy

1. WYPEŁNIJ FORMULARZ

Na wstępie pozwól mi lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zarezerwuj chwilę, aby wypełnić mój prosty formularz kontaktowy.

Odezwę się do Ciebie po przeanalizowaniu formularza, aby omówić Twoje oczekiwania i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Zaproszę Cię do wyboru terminu spotkania, które może się odbyć osobiście lub online. Podczas tego spotkania przedyskutujemy Twoje cele i zaprezentuję Ci propozycję działań w mediach.

Opracowuje dla Ciebie ofertę stworzoną z dokładną wyceną i zakresem działań, które pomogą w realizacji Twoich celów biznesowych.

Jeśli moja oferta odpowiada Twoim potrzebom, ustalimy szczegóły naszej współpracy i podpiszemy umowę. Od tego momentu zaczynamy trzy miesięczne działanie i wspólnie badany, czy wdrożone działania przynoszą realne korzyści biznesowe.

Napisz do mnie!

Skontaktuj się

ze mną

Podczas naszego spotkania przeanalizujemy specyfikę Twojej marki, omówimy Twoje cele biznesowe, a także zidentyfikujemy kluczowe obszary, które wymagają wsparcia marketingowego.

Koszyk na zakupy